Vychytávky Ládi Hrušky – 13. díl

Sledujte v neděli 26. května 2024 ve 14.05 na Primě

Kdo jiný než Láďa Hruška! Pobaví, poradí, sežene, vyzkouší, vymyslí, předvede, ušetří, uvaří… Přijede k vám na zahradu, do dílny i do kuchyně! Triky, rady, vychytávky, ale i nejcennější rodinné recepty přímo z vašich domovů.

Na letní oslavy, party i grilovačky přijde vhod naše vychytávka týdne na šikovné tvořítko na jednohubky. Kutil David předvede, jak si vyrobit stylové klepadlo na dveře či vrata ze starého pantu. Láďova domácí lékárna představí bylinky, které příjemně voní a zároveň odpuzují komáry i další hmyz a ze kterých vyrobí domácí repelent. Radka poradí Láďovi rychlou a chutnou vychytávku nejen na Den dětí – maršmelounové sendviče a jednohubky.

V dílně Láďa jen ze staré pneumatiky a pár prkýnek vykouzlí stylovou houpačku pro děti na zahradu či terasu. Láďův poštovní kufr odhalí nejlepší výrobky, výpěstky a vychytávky od diváků pořadu. Kutil Zdeněk vyrobí s Láďovou pomocí lampičku ve tvaru luku ve starého řetězu. Na závěr samozřejmě nebude chybět rychlý a jednoduchý recept na pizza koláčky.

Zdroj: TV Prima

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama