Vychytávky Ládi Hrušky – 3. díl

Kdo jiný než Láďa Hruška! Pobaví, poradí, sežene, vyzkouší, vymyslí, předvede, ušetří, uvaří… Přijede k vám na zahradu, do dílny i do kuchyně! Triky, rady, vychytávky, ale i nejcennější rodinné recepty přímo z vašich domovů.

Staré kolíčky se ve Vychytávce týdne promění jako mávnutím kouzelného proutku na praktickou podložku pod horké hrnce či konvice. Kutil Honza předvede svoji podomácku vyrobenou cirkulárku pro leváky. Láďova domácí lékárna bude tentokrát na téma nepříjemných oparů, se kterými však snadno a rychle zatočí pomocí česneku či droždí. Divák Zdenda se podělí o recept na chlapáckou dobrotu v podobě vynikajícího škvarkového sádla pečeného v troubě.

V dílně Láďa vyrobí šikovný odkládací stoleček z role od koberce, ruliček od alobalu, překližky, lana a prostírání. Velikonoce jsou za dveřmi, a v jejich duchu se tak ponese Pošta pro Láďu. Kamarádka Radka s Láďovou pomocí vytvoří originální květinovou dekoraci ze starého prkna a obnošených riflí. K nedělní kávě Láďa na závěr připraví vynikající jablečné koblihy.

Zdroj: TV Prima

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama