Vychytávky Ládi Hrušky – 4. díl

Sledujte v neděli 24. března 2024 ve 13:45 na Primě

Kdo jiný než Láďa Hruška! Pobaví, poradí, sežene, vyzkouší, vymyslí, předvede, ušetří, uvaří… Přijede k vám na zahradu, do dílny i do kuchyně! Triky, rady, vychytávky, ale i nejcennější rodinné recepty přímo z vašich domovů.

Nejrůznější provázky jsou v domácnosti užitečnými pomocníky. Jenže když je člověk potřebuje, většinou najde jen zašmodrchané klubko. Vychytávka týdne proto poradí, jak na zkrocení neposlušných provázků. Kutil Standa předvede své hračky a loutky, které vyrábí z kartonu, papírových ruliček a starého oblečení. Láďova domácí lékárna tentokrát poradí s výrobou domácí lázně na suché a popraskané ruce. Divačka Markéta prozradí netradiční recept své tchyně na vynikající houskový křen.

V dílně Láďa předvede, jak si udělat hezkou velikonoční dekoraci v podobě tří zajíčků v košíčku, a to jen z kusu drátu a sádry. Nejlepší divácké výtvory a výpěstky odhalí Pošta pro Láďu. Divačka Kristýna s Láďovou pomocí vyrobí svícen z trámu a starého stínidla od lustru. Pokud vás honí mlsná, oceníte recept na zdravé pečené brokolicové fit chipsy jen ze tří surovin.

Zdroj: TV Prima

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama