Vychytávky Ládi Hrušky – 7. díl

Sledujte v neděli 14. dubna 2024 ve 14.25 na Primě

Kdo jiný než Láďa Hruška! Pobaví, poradí, sežene, vyzkouší, vymyslí, předvede, ušetří, uvaří… Přijede k vám na zahradu, do dílny i do kuchyně! Triky, rady, vychytávky, ale i nejcennější rodinné recepty přímo z vašich domovů.

Vychytávka týdne bude opět kouzlit s kolíčky, díky kterým už nikdy v dílně neztratíte tužku. S jarem přichází do domácností i jedna méně oblíbená starost – pozimní úklid! Láďa má naštěstí rady a tipy, jak na něj rychle a snadno. Paní Stáňa se podělí o recept na vynikající, leč jednoduché celerové smaženky, po kterých se budou až za ušima olizovat i děti. Láďova domácí lékárna představí tlustici – šťáva z jejích listů má totiž blahodárné účinky na ranky i odřeniny.

V dílně Láďa ze starého plastového barelu na vodu vykouzlí koš na špinavé prádlo, dokonce i s ušima na přenášení. Pošto kufr tentokrát odhalí nejen výpěstky a výrobky, ale i to nejlepší, co diváci a divačky upekli a uvařili. Divačka Jana ukáže Láďovi, jak vyrobit krásné stromy života z drátku, korálků a větviček. Na závěr Láďa připraví recept za pár kaček – dokonalý pohár s krupicovou kaší.

Zdroj: TV Prima

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama