Vychytávky Ládi Hrušky – 8. díl

Sledujte v neděli 21. dubna 2024 ve 14.10 na Primě

Kdo jiný než Láďa Hruška! Pobaví, poradí, sežene, vyzkouší, vymyslí, předvede, ušetří, uvaří… Přijede k vám na zahradu, do dílny i do kuchyně! Triky, rady, vychytávky, ale i nejcennější rodinné recepty přímo z vašich domovů.

Vychytávky týdne tentokrát promění staré boty ve stylové ozdobné květináče na sukulenty. Kutil Standa předvede, jak si vyrobit madlo ke dveřím do srubu ze staré sekerky, které ještě dodá pořádnou patinu. Láďova domácí lékárna připomene neprávem opomíjenou petrželovou nať, jejíž odvar či čaj fungují skvěle na detoxikaci organismu. Divák Lukáš z Plzně se podělí o vychytaný recept svojí maminky na vynikající pečený guláš z trouby.

V dílně Láďa promění staré prkénko a misku v šikovný dárek a dekoraci v jednom, se kterou obdarovaný už nikdy nebude hledat klíče ani jiné drobnosti. Poštokufr ukáže vychytané výrobky, výtvory i výpěstky od diváků pořadu. Divačka Zdeňka ukáže, že upcyklovat a znovu použít se dají i prasklé žárovky. Vyrábí z nich krásné dekorace v podobě létajících balonů. Pokud milujete kešu oříšky a hledáte zdravou náhradu za majonézu, oceníte recept na kešunézu!

Zdroj: TV Prima

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama