Zmatek nad zmatek, komentuje práci svých kolegů Utajený šéf ve stavební firmě

Tentokrát se diváci Utajeného šéfa vydají do stavebního procesu: na silnice, do domů i mezi paneláky. Z lakýrek do otřískaných bot se dostane majitel firmy Petrom Marek Volák. Práci v kanceláři vymění za tvrdou dřinu. Poprvé po letech si pořádně zamaže svoje manažerské prstíky a možná zláme i jeden ze svých nehtíků. Docení konečně své zaměstnance, nebo si jen urve kýlu a nálepka arogantního šéfa mu zůstane? Reality show Utajený šéf ze stavební firmy Petrom uvede TV Nova zítra ve 20.20 hodin.

Společnost Petrom řídí dva šéfové. Zatímco Petr Kasper je s dělníky na stavbě jedna ruka a neštítí se žádné práce, jeho parťák Marek Volák řídí vše z tepla své kanceláře. A tak mu tvůrci Utajeného šéfa sundali oblek a nasadili trošku jetý motorkářský ohoz. „Markovi jsem připravil týden, aby věděl, že ta práce opravdu není jednoduchá a lidé na stavbách se opravdu nadřou,“ říká Petr Kasper, který s Markem Volákem firmu vlastní.

První den zamíří na stavbu a hned zjistí, že nejde elektrický proud. Práce stojí a povolaný elektrikář nemá zájem situaci řešit. „Od rána je to zmatek na zmatek,“ komentuje převlečený šéf dění na stavbě. Další jeho kroky vedou do skladu, kde si chce ověřit, jak to tam funguje. Skladu panuje Věrka, žena ostrá jako břitva, která pro sprosté slovo nejde daleko. „Když něco řeknu, tak to bude hotový,“ říká šéfovi rázně Věrka.

Marek zamíří také mezi automechaniky. A opět se mu nebude něco líbit. Na zajištění korby náklaďáku se používá poměrně tenká ocelová tyč. Při práci se zámečníkem chce zjistit, zda pracuje opravdu hodně hodin a nebo jejich práce je neefektivní. Bohužel i zde najde několik pochybení…

Zdroj: TV Nova 

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama