Horská dráha Soni z Ulice: Rána do zad, sesypání i sex s kolegou!

Tvůrci divácky oblíbeného seriálu Ulice, který vysílá TV Nova, si v nejbližších dnech posvítí na Soňu, momentálně jednu z nejkontroverznějších postav seriálu. Je opravdu taková bezcharakterní mrcha, jak se některým divákům jeví, anebo má i ona své slabiny a život se s ní ve skutečnosti nemazlí? Proč se sesype? A kdo se stane jejím zachráncem?

„Soňa je hurikán. Její pravda je ta jediná možná a přes paragrafy a správné postupy u ní nejede vlak. Ale díky téhle potvoře jsem se od kladných hrdinek dostala na druhou stranu hereckého domina a užívám si každou minutu:),“ dodává představitelka Soni Čechové herečka Lucie Vondráčková.

Málokterá postava ze seriálu Ulice na TV Nova dokáže diváky tolik překvapit a nadzvednout ze židlí jako Soňa Čechová (Lucie Vondráčková). Od chvíle, kdy začala intrikovat proti Magdě (Veronika Čermák Macková), ji diváci prostě nemohou přijít na jméno. Podle Soni to ale žádné intriky nebyly. Bere to tak, že účel světí prostředky. Jednala naprosto racionálně, aby školu uchránila před Magdiným nekompetentním vedením. Ovšem o tom, jak má kompetentní šéfování vypadat, se dá v tomto případě dlouze polemizovat. Jedno je však jisté. Soňa nyní musí počítat s tím, že má ve škole dva velmi silné protivníky – Magdu a Otu (Filip Rajmont), kteří ji už prokoukli a nevěří jí ani nos mezi očima. Oba si přeji satisfakci, přitom netuší, že se jim jejich přání začíná svým způsobem plnit.

Sonina slabá místa: Soňa se navenek stále tváří jako šťastná manželka a matka. Jen Prokop (Ondřej Studénka) ví, že to není tak úplně pravda. Soňa navíc brzy dostane právě od manžela takovou ránu do zad, že se kvůli tomu sesype přímo ve škole. Najednou toho na ni bude prostě moc. Plány se synem se jí rozplynou, ke všemu se od přátel dozví zprávu, která ji hluboce raní. Která ženská by tohle ustála?Prokopovo utěšování: Souhrou náhod se u Sonina zhroucení ocitne Prokop, jenž ji ani tentokrát nenechá ve štychu. Znovu jí bude oporou, protože mu jí bude opravdu líto. Jenže Soňa si to vyloží trochu jinak, než jak to bylo původně míněno. A odtud to bude již jen krůček k něčemu, co Prokop rozhodně neplánoval… Co všechno se mezi ním a Soňou odehraje? Kdo a při čem je nachytá? A proč se Prokop najednou tak trochu ocitne mezi Magdou a Soňou? Že by to začal hrát na dvě strany jako už kdysi v minulosti? Role potvory ji baví: Velký podíl na tom, že Soňa je nyní jednou z nejvýraznějších seriálových postav, o níž diváci bouřlivě diskutují, má i její představitelka Lucie Vondráčková. Svou roli v Ulici si opravdu užívá, také díky ní nepůsobí Soňa černobíle. Tento týden navíc diváci odhalí další Soninu tvář…

Po 12. 2. 2024: Každý má svoji slabinu, i když se navenek tváří, že ho nic neporazí. Také Soňa vystupuje ve škole jako sebevědomá profesionálka, kterou nic nerozhází. Ovšem opak je pravdou. Stačí jedna zpráva a jeden telefonát, aby se úplně sesypala. Náhodou se u toho ocitne Prokop, jenž se ji pokusí povzbudit. Jako jediný se tak dozví, čím si Soňa právě prochází. O to víc ho však vzápětí překvapí její reakce na jeho bezprostřední gesto opory… Co se mezi nimi stane? Kdo a při čem je přistihne? A jak se k tomu postaví?

Út 13. 2. 2024: U párů, jejichž partneři se milují, je přirozené, že má jeden o druhého starost. Občas to však může působit i jako podceňování. Na hraně nyní balancuje také Blanka kvůli Evženovi, jenž se snaží pomoci Rosťovi, abstinujícímu alkoholikovi, u kterého hrozí, že se kvůli krizi znovu napije. Blanka má obavy, aby Rosťa nestrhl Evžena s sebou, aby si Evžen na sebe nenaložil příliš velké břemeno. Ten to ale vnímá jinak… Co je pro Blanku nejtěžší? A jak Evžen zvládne tuhle náročnou zkoušku?

St 14. 2. 2024: Svatý Valentýn, svátek všech zamilovaných, je přímo ideální příležitostí k vyznání lásky, dokonce i tehdy, když si pár prochází náročnějším obdobím. Zatímco Michal dá Žofce dárek, kterým jí úplně vyrazí dech, Vítek Ivu dojme hlavně svým vyznáním. Řekne přesně to, co od něj nyní potřebuje slyšet, aby zvládla to, co ji čeká. Ovšem nejen to. Vítek zajde mnohem dál. Padne totiž i návrh, jenž Ivu docela rozhodí… Jaký romantik se skrývá v Michalovi a jaký ve Vítkovi? A co Iva ani v nejmenším nečeká?

Čt 15. 2. 2024: Děti mají vzácný dar využít každé příležitosti k tomu, aby dosáhly svého. Když nepochodí u jednoho rodiče, bez mrknutí okem to zkusí u druhého. Výjimkou není ani Lexík, jenž by si nutně potřeboval něco zařídit. Tak nutně, že obejde tátův zákaz a Kateřině horlivě odsouhlasí, že vše zvládne sám, bez doprovodu dospělého. Přestože tomu tak skutečně je, Lumír uvidí rudě, jakmile zjistí, jak se věci mají. Bohužel v afektu řekne i něco, čím hodně raní Kateřinu, něco, co ho bude vzápětí velmi mrzet… Co je Lumírovou slabinou ve vztahu s Kateřinou? K čemu Lexík nechtěně přispěje? A čeho se pak začne obávat?

Pá 16. 2. 2024: Přistupovat k věcem s chladnou hlavou, i když se nás emočně hodně dotýkají, je občas velmi těžká zkouška. Tentokrát ji na výbornou nezvládne ani Jirka Herman, jenž musí znovu řešit svého otce v souvislosti s pozváním na svatbu. Pokud by to bylo jen na něm, pozval by pouze Karlu, nikoho dalšího. Ovšem Gábina a její rodina jsou jiného názoru. A tak Jirku čeká pro něj velmi nepříjemná záležitost – zkontaktovat se s otcem… Jak to Jirka zvládne?

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama