Načerpejte inspiraci s Markétou Hrubešovou v novém kulinářském pořadu Od farmáře na talíř

Česká kuchyně má bohatou historii a výrazné chutě, které se však často ztrácí v době moderní a minimalistické gastronomie. Co se ale stane, když se nadaná kuchařka s láskou pro tradici vydá po stopách českých farmářů? V novém pořadu Od farmáře na talíř můžete objevit to nejlepší z tradiční gastronomie a inovace díky talentované Markétě Hrubešové. Spojení těch nejkvalitnějších ingrediencí s vášní pro vaření způsobí nezapomenutelnou kulinářskou explozi na talíři. Vychutnejte si premiéru pořadu již 9. září v 17:00 na televizní stanici TV Paprika.

Kreativita s tradicí

Markéta Hrubešová není pouze talentovaná herečka, ale také spisovatelka s vášní pro gastronomii. Svou lásku pro tradiční českou kuchyni obohacuje špetkou kreativity a inovace. Sérii Od farmáře na talíř můžeme považovat za okno do jejího kuchařského světa, kde se prolíná stará moudrost s moderními trendy. Jedním z hlavních principů tohoto pořadu je spojení farmářských produktů s konečným jídlem na talíři. Markéta Hrubešová přináší do popředí farmáře, kteří pěstují a dodávají prvotřídní suroviny. Každé jídlo je tak nejen o chuti, ale také o příběhu za ním. To spojuje zemi, pěstitele a kuchaře do jednoho harmonického procesu.

Česká kuchyně není jen o bramborovém salátu a svíčkové. TV Paprika vám to dokáže kulinářskou sérií Od farmáře na talíř, kde se můžete těšit na nové variace tradičních jídel, která nesou osobitý rukopis.

Jedním z výjimečných receptů, které se v pořadu objeví, jsou květákové steaky s rajčaty a slaninovou drobenkou. Spojte tradici s moderními prvky a vyzkoušejte si to i vy:

Ingredience:

1 květák, 2 lžíce másla, 1 lžíce balsamica, 2 lžíce sójové omáčky, hrst malých rajčat, šalotka nebo jarní cibulka, olivový olej, sůl a pepř, na drobenku: strouhanka z dobrého chleba, 100 g anglické slaniny, petrželka

Postup přípravy:

Květák rozřízněte uprostřed a ukrojte z každé strany 2 cm plátky.

Osolte a potřete olejem.

Dejte na pánev a zvolna opékejte po obou stranách.

Nakonec přilijte balsamico a nechte odpařit. Přilijte sójovou omáčku a přidejte máslo.

Na pánvi opražte kousky slaniny a přidejte strouhanku. Nakonec vmíchejte nakrájenou petrželku.

Podávejte s rajčatovým salátkem.

Nezmeškejte to!

Připojte se k našemu kulinářskému dobrodružství a objevte svět tradice a kreativity, který se spojí na talíři. Pořad Od farmáře na talíř s Markétou Hrubešovou vám ukáže, že kulinářské umění nemá žádné hranice. Připravte se na víkendovou dávku inspirace a každou sobotu a neděli od 9. září sledujte v 17:00 televizní stanici TV Paprika. Kdo ví, možná i vy si jednou vytvoříte svůj kulinářský poklad!

#

O AMC Networks International – Central and Northern Europe 

AMC Networks International – Central and Northern Europe je součástí AMC Networks International, jednou z předních mezinárodních společností na poli televizního vysílání a distribuce tematických televizních stanic, které se soustřeďují na střední a východní Evropu. Současně portfolio AMCNI – Central and Northern Europe nabízí televizní stanice ve čtyřech žánrech: sportovní: Sport1, Sport2, dětské: Minimax, JimJam; zábavně-vzdělávací: Spektrum, TV Paprika, Spektrum Home a filmové: AMC a Film +. Obsah tematických stanic je vytvářen pro místní diváky a trhy v různých jazycích. Je dostupný v celé řadě platforem, včetně HD služeb a nabízí verze pro mobilní telefony. 

AMC Networks International (AMCNI) je globální divize AMC Networks a je dodavatelem uznávaných zábavných pořadů pro předplatitele ve více než 130 zemích. AMCNI zahrnuje globální značky a také populární stanice s lokálním významem a různorodým žánrovým zaměřením. Více informací naleznete na www.amcnetworksinternational.com 

Zdroj: AMC Networks International – Central and Northern Europe

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama