Vzhůru na palubu!

Námořnický styl je evergreen, který nás provází každou jarní i letní sezónu. Jinak tomu není ani letos.

Tento styl oblékání má vícero podob. Jeho základem je bílá (případně krémová), modrá a červená barva, a to buď na jednobarevných basic kouscích, nebo v podobě proužků či námořnických vzorů, jako jsou kormidla či kotvy.

Ikonickým námořnickým kouskem je bezpochyby pruhované tričko, které je možné nosit na nespočet způsobů. Pro teplé dny jsou jako stvořené lehké proužkované šaty. Letos jsou trendem hlavně košilové v „áčkovém“ střihu, které v pase krásně zvýrazní siluetu a zamaskují širší boky a stehna.

Investicí, která se vám vyplatí i do budoucna, jsou námořnické kousky z přírodních materiálů, například ze lnu. Chladivou a vzdušnou lněnou košili či šortky během horkých letních dnů i na dovolené u moře rozhodně oceníte.

Kromě klasických pruhovaných a jednobarevných triček a košil v námořnickém stylu se nosí také topy ve zkrácené délce se zavazováním, které vypadají skvěle k šortkám s vysokým pasem, nebo také bavlněné topy zdobené výšivkou.

Nezapomeňte ani na správné módní doplňky, které vyšperkují váš námořnický outfit. Samozřejmostí je také stylově sladěná obuv – bílé tenisky, modré espadrilky, sandály či pantofle.

Tak ahoj, léto!

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama