Zahrajte si na top golfových místech tohoto roku

Golfový turismus v České republice zažívá neustálý vzestup a v současné době se může pyšnit řadou skvělých resortů, které jsou snem každého golfisty. Pokud patříte mezi milovníky tohoto vznešeného sportu nebo se teprve chystáte proniknout do tajů golfového greenu, máme pro vás ten pravý článek. Přinášíme vám žebříček top golfových resortů v Česku, které stojí za to navštívit. Od malebných koutů obklopených přírodou až po exkluzivní golfové areály s prvotřídními službami. Pojďte s námi na golfový výlet po České republice a objevte místa, která vás okouzlí svou elegancí, nádhernými hřišti a nezapomenutelnými zážitky. Každý resort pro vás má navíc skvělý TIP pro letošní sezónu.

„Popularita golfu je stále větší a v Čechách můžeme být opravdu hrdí na spoustu skvělých resortů, které lákají každého golfistu. Rozmanitost hřišť a jejich nabídka služeb je veliká, takže si každý hráč rozhodně najde to své,“ říká Sára Kubelková, CEO společnosti TeeTime.

Albatross Golf Resort

Vítejte na Albatross Golf Resort – klenotu mezi golfovými resorty v České republice! Toto výjimečné golfové hřiště nedaleko Prahy nabízí zážitky pro začátečníky i profesionální hráče. Ohromí vás nejen 18-jamkové hřiště designované Keithem Prestonem, ale také například moderní tréninkový areál s profesionálními trenéry, klubovna s kompletním zázemím nebo restaurace KOGO. Uchvátí vás krásnou přírodou a panoramatickými výhledy.

TIP resortu: Nenechte si ujít každoroční turnaj D+D Real Czech Masters, který u nás probíhá od roku 2014! Nabízíme zábavu pro všechny věkové kategorie – pro vaše děti nabízíme i skvělé dětské kurzy a nezapomenutelné letní kempy plné zábavy!

https://www.teetime.cz/hriste/2995/albatross https://www.albatross.cz/cs/

Royal Beroun Golf Club

Golfové hřiště Beroun, navržené kanadským architektem Lesem Furberem, nabízí náročný 6 078m dlouhý terén. Jeho strategický design umožňuje golfistům volit mezi riskantnějšími přímými ranami nebo bezpečnějšími cestami k jamkám. Je vhodné pro profesionály i nováčky a zaručuje příjemný zážitek. Resort se může pochlubit rozsáhlou klubovnou, nekuřáckou restaurací, exkluzivním klubem a hotelem s luxusními pokoji a wellness zařízením. Výhodná poloha nedaleko historického centra Berouna umožňuje hostům prozkoumat jeho zajímavosti a rozmanité možnosti stravování. Aktuální stav rezervací najdete exkluzivně na TeeTime.

TIP resortu: Využijte našich akčních balíčků STAY & PLAY a užijte si golf i s ubytováním v krásném resortu.

https://www.teetime.cz/hriste/3406/beroun https://www.golfberoun.cz/

Panorama Golf Resort – Kácov

Toto majestátní golfové hřiště s 27 jamkami uprostřed Posázaví je rajským útočištěm golfistů všech úrovní. Architektonicky skvostné a různorodé jamky nabízejí nezapomenutelný zážitek. Resort má golfovou akademii s odbornými trenéry, wellness centrum, bazén a vynikající restauraci. Pozornost si zasluhuje také clubhouse Panorama Golf Resortu, navržený architektem Prof. Ing. Arch. Martinem Rajnišem. Kromě golfového zázemí nabízí resort i hotel, konferenční prostory, tenisové a beach volleybalové kurty a dětské hřiště.

TIP resortu: Vyberte si z naší široké nabídky pobytových balíčků za výhodné ceny.

https://www.teetime.cz/hriste/3287/panorama-golf-resort—kacov https://www.panoramagolf.cz/

Čeladná

Golf Resort Čeladná, prestižní 36-jamkové hřiště, v Beskydech vás uchvátí svou krásou. Každá jamka nabízí unikátní výzvu a panoramatické výhledy na kopce. Moderní golfová akademie s profesionálními trenéry je k dispozici pro zlepšení vašich dovedností a jde tak o skvělé místo i pro začátečníky. Kromě golfu si užijte luxusní ubytování, gastronomii a wellness služby. Klubovna s terasou je pak ideálním místem pro odpočinek po náročném dni na hřišti.

TIP resortu: V našem Golf Resortu Čeladná si užijte kombinaci golfu a zároveň skvělého wellness v sousedním hotelu MIURA.

https://www.teetime.cz/hriste/3043/celadna https://www.prosper-golf.cz/

Golf Resort Ostravice

Golf Resort Ostravice, je golfový ráj v srdci Beskyd! S 18 jamkami navrženými Chrisem Johnsonem nabízí nádherné panoramatické výhledy na nejvyšší bod Beskyd – Lysou Horu. Kromě golfu si můžete užít skvělou kuchyni v restauraci s výhledem na hřiště a relaxovat v hotelu s wellness. Golf Resort Ostravice je tak ideálním spojením sportu a odpočinku.

TIP resortu: Vychutnejte si snídani na terase s dechberoucím výhledem na východ slunce nad Lysou Horou.

https://www.teetime.cz/hriste/3285/ostravice https://www.ostravice-golf.cz/

Brno Kaskáda

27-jamkové hřiště u Brna nabízí nezapomenutelný zážitek pro golfisty všech úrovní. Architektonicky působivé jamky zdůrazňují krásu okolní přírody a nabízejí panoramatické výhledy na Přírodní park Baba. Golfová akademie s trenéry vám pomůže zdokonalit dovednosti a v klubovně s restaurací si můžete vychutnat kulinářské pochoutky. Přijďte a prožijte jedinečný golfový zážitek na exkluzivním hřišti Brno Kaskáda.

TIP resortu: Využijte akční nabídky a zahrajte si od dubna do října za skvělé ceny. Ať už si zvolíte golf s ubytováním nebo bez na Kaskádě hrajete vždy výhodně.

https://www.teetime.cz/hriste/3022/brno-kaskada https://www.golfbrno.cz/

Golf Resort Black Bridge – Černý Most, kde to žije!

Věděli jste, že nemusíte opustit Prahu, abyste si zahráli na skvěle připraveném golfovém hřišti? Resort potěší kvalitním 18jamkovým hřištěm, celodenně dostupnými službami a vynikající restaurací s výhledem na hřiště. S profesionálními trenéry a moderním tréninkovým zázemím je Black Bridge Resort ideálním místem pro hráče na jakékoliv úrovni, a to i pro ty nejmenší. A pokud rádi cestujete a nejste z okolí Prahy, Black Bridge Vám nabídne také ubytování v útulných bungalovech a Stay&Play balíčky. Ať už jste vášnivým golfistou nebo začátečníkem, Black Bridge Resort vás nadchne prostředím, ve kterém se jednoduše budete cítit dobře.

TIP resortu: Využijte naší skvělou nabídku a předplaťte si 18jamkovou hru u nás na teetime.cz se 30% slevou.

https://www.teetime.cz/hriste/3044/cerny-most—black-bridge-resort https://www.grcm.cz/cs/

Ypsilon Golf Liberec

Vítejte na Ypsilonce, ráji golfistů, kde se luxus snoubí s přírodou. V posledních dvou letech se Ypsilonka umístila na stříbrném místě v anketě „Golf Digest – Hřiště roku“ a místní jamka č.15 je třetí nejkrásnější jamkou v České republice. Dokonalost resortu v podhůří Jizerských hor obohacuje nádherná příroda s výhledem na Ještěd a unikátní hausboaty umocní zážitek, za kterým se budete vracet.

TIP resortu: U nás můžete zažít netradiční nocování přímo na vodní hladině v našich hausboatech. Najdete je mezi jamkami 9, 10 a 11. Velikost jednoho hausboatu je 32m2 a terasu je umístěna přímo nad vodní hladinou.

https://www.teetime.cz/hriste/3352/ypsilon-golf-liberec https://ygolf.cz/

Loreta Golf Club Pyšely

Vstupte do kouzelného světa golfového ráje v Loretě Golf Club Pyšely! Toto 18-jamkové golfové hřiště vás uchvátí svou idylickou atmosférou, hratelností i pro méně sportovní hráče a nádherným okolím v Posázavské krajině. Profesionální péče a kvalitní služby jsou zde samozřejmostí. Klubovna s terasou je ideálním místem pro odpočinek po hře a ochutnání lahodného jídla. Přidá-li se k tomu snadná dostupnost z Prahy, není divu, že se jedná o velmi oblíbený resort mezi samotnými hráči,

Který nasbíral již mnoho ocenění.

TIP resortu: Nabízíme zajímavé členství pro všechny typy hráčů, a to i včetně juniorského členství.

https://www.teetime.cz/hriste/3253/loreta-golf-pysely http://www.loretagolf.cz/

Ropice Golf Resort

Ropice Golf Resort nabízí hráčům skvělý požitek ze hry na mistrovském hřišti linksového charakteru. Jeho pestrost spočívá v četných bunkrech, charakteristická je vlnící linie fairwayí, zajímavě tvarované greeny a vodní překážky. Poloha 27 jamkového areálu poskytuje úžasné panoramatické výhledy na masiv Slezských Beskyd, jimž dominuje Javorový vrch.

TIP resortu: Přijďte si zahrát novou Ocelovou devítku, která byla otevřena v červnu 2023. Poté si můžete dát skvělý oběd v naší restauraci.

https://www.teetime.cz/hriste/3306/ropice https://www.beskydgolf.com/

Austerlitz

Tato prvotřídní destinace uprostřed malebné české krajiny láká hráče všech úrovní. Pečlivě navržené 18-jamkové hřiště Austerlitz nabízí obdivuhodné fairwaye, náročné bunkry a zvlněné greeny, které jsou pro každého golfistu zkouškou. Austerlitz však není jen o golfu, je to kompletní destinace. Resort se může pochlubit luxusním ubytováním, vynikajícími možnostmi stravování a špičkovými službami, které jsou zárukou nezapomenutelného pobytu.

TIP resortu: Zaujmou vás obtížné jamky, krásné vodní plochy a úžasný výhled na zámek. Hrát můžete i bez HCP na veřejném hřišti. Využijte zároveň akci v rámci Happy Hours – každé pondělí, úterý teetime do 12:00 hod. včetně za skvělou cenu green fee 750,- Kč/18jamek.

https://www.teetime.cz/hriste/3008/austerlitz https://www.agrt.cz/

Čertovo Břemeno

Čertovo Břemeno – místo kde se náročné hřiště, přírodní krásy a vřelá atmosféra spojují v zážitek. Golfové hřiště Čertovo Břemeno, nacházející se v malebném prostředí kopcovité krajiny, je opravdovým klenotem pro milovníky golfu. Svými osmnácti pečlivě navrženými jamkami nabízí jedinečný herní zážitek. Hřiště zároveň nabízí náročné pasáže, které potěší zkušenější hráče a potrápí ty, kteří teprve začínají. Čertovo Břemeno se může pochlubit nejen vynikajícími herními podmínkami, ale nabízí také špičkové zázemí. Golfisté se mohou těšit na plně vybavenou klubovnu, profesionální instruktory pro výuku nebo dobře zásobený shop.

TIP resortu: Prožijte si svůj příběh u nás na Břemeni, nechte starosti stranou a užijte si den bez kompromisů. Na Břemeni zažijte den bez starostí! Kompletní servis s Green Fee, míčky na Driving Range a voda do bagu v ceně. Navíc 400,- Kč na výbornou večeři v restauraci.

https://www.teetime.cz/hriste/3045/certovo-bremeno https://www.cebr.cz/cs

Golf Club Kynžvart

default

Golf Club Kynžvart se nachází v nádherné oblasti Lázních Kynžvart v chráněné krajinné oblasti Slavkovský les a je skutečným klenotem pro golfové nadšence. Toto 18-jamkové hřiště s parem 72, obklopené svěží zelení a úchvatnou krajinou, nabízí harmonickou kombinaci náročné hry a klidné pohody. Golfové hřiště v Kynžvartu je precizně a pečlivě navrženo pro golfisty všech úrovní. Nováčci si mohou užít pohodové kolo, zatímco zkušení hráči si mohou vyzkoušet své dovednosti na strategicky rozmístěných bunkrech a vodních překážkách. Kromě výjimečného golfového zázemí se klub může pochlubit proshopem, opravdu rozlehlým driving rangem, cvičnými plochami a restaurací. Nově se také mohou hráči občerstvit na deváté jamce a za zmínku stojí, že toto hřiště je „dog friendly“ a hráči tak mohou brát své chlupaté mazlíčky s sebou.

TIP resortu: Zkombinujte zábavu s obchodem a užijte si čas v našem krásném prostředí zámeckého parku. Je to ideální prostředí pro firemní akci, nebo jen přátelskou hru.

https://www.teetime.cz/hriste/3234/kynzvart https://www.golfkynzvart.cz/

Prague City Golf: pražský unikát Zbraslav, Vinoř a Rohan

Jedinečná golfová nabídka nejen pro pražské golfisty: dvě velké osmnáctky, dvě šestková hřiště, tři drivingy, na pět desítek golfových jamek. Celkovou rozlohou největší golfové tréninkové centrum v republice. To vše nabízí pod jednou hlavičkou Prague City Golf se svými areály v Praze na Zbraslavi, ve Vinoři a na Rohanském ostrově u Vltavy.

Zbraslav

Sportovní a zároveň herně přehledné osmnáctijamkové hřiště mezi Zbraslaví a Lahovicemi na jižním okraji Prahy, s výbornou dostupností po dálnici směr Příbram. A dalších šest jamek, které vznikly oddělením od starších a celkovou modernizací areálu. Z centra Prahy pouhých 20 minut jízdy. Design hřiště, na kterém se podílel Alex Čejka, připomíná některá linksová hřiště, ale k hráčům jsou jamky milosrdné. Široké ferveje, zcela rovinatá plocha bez převýšení. Efektní greeny a atraktivní waste areas s červeným pískem. Zbraslav nabízí kvalitu i praktickou hru přímo v Praze.

TIP resortu: Od podzimu 2023 můžete vyzkoušet novou zbraslavskou klubovnu, byla postavena v Lipencích v moderním architektonickém stylu.

https://www.teetime.cz/hriste/3353/zbraslav—prague-city-golf https://www.pcg.cz/zbraslav/

Vinoř

Jedno z nejlépe designovaných hřišť v České republice, které navrhl britský architekt Jonathan Gaunt. Leží přímo na východním okraji Prahy, je skvěle dostupné z dálničního okruhu. Jamky jsou pestré a proměnlivé. Riskovat nebo hrát na jistotu? Každý hráč si tu může vyzkoušet strategický golf v praxi. Jamky jsou modelované do linksových vln, jsou od sebe oddělené a hráč má pocit intimity. Hřiště není dlouhé, je přívětivé ke všem kategoriím golfistů; ale ty sportovní dokáže za zadních černých odpališť potrápit. Z hřiště jsou krásné výhledy do dáli: České středohoří, Říp i Krkonoše.

TIP resortu: Zahrajte si také vinořských šest jamek veřejného hřiště, kde se hraje za nízké ceny a design je tu přitom jako na velkém hřišti.

https://www.teetime.cz/hriste/3916/Vinor-prague-city-golf-club https://www.pcg.cz/vinor/

Rohanský ostrov driving

„Rohan“ je už dlouhé roky výtečným tréninkovým centrem pro pražské golfisty. Leží na rozhraní Libně a Holešovic, pod Libeňským mostem. Je možné sem přijet jak automobilem, tak hromadnou dopravou (tramvajová zastávka na mostě). Driving s délkou přes 250 metrů míří západním směrem a památník na Vítkově i další pražské dominanty jsou skvělé záměrné body pro vaše dalekonosné drivy. Samozřejmě je tu možnost nácviku krátké hry i patování. Praktické místo pro pořádní firemních golfových klinik.

TIP resortu: Kdo by si nechtěl zaskočit trochu potrénovat během obědové pauzy? Driving a tréninkové centrum Rohan u Libeňského mostu tuto možnost nabízí.

Zdroj: TeeTime

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama