Bob z Jedné rodiny prozradí, co by se nemělo po sexu vynechávat

odjezd Filipa (Filip Blažek) způsobí ve střídavce mnohem větší turbulence, než se původně očekávalo. Rotování dětí vázne, nikdo neví, kde, kdy a kdo má vlastně být, aby vyzvedl děti. Petra (Tereza Kostková) je navíc přesvědčená, že Norika (Berenika Kohoutová) péči o dva puberťáky zásadním způsobem nezvládá. Děti nejsou pod dostatečným dozorem, který podle jejich mámy v tak citlivém věku rozhodně potřebují. Nějaké komplikace se daly očekávat, ale že situace eskaluje tak brzy je pro mnohé překvapením…

A zatímco se Norika snaží starat o děti a domácnost, začínají ji pomalu dohánět její pracovní povinnosti. Je potřeba dodat storíčko pojišťovně, včera bylo pozdě a Norika marně hledá inspiraci. Na poslední chvíli najde řešení, s kterým jí pomůže Klára (Zuzana Vejvodová). Ta ovšem bude svého rozhodnutí brzy litovat.

V Domově seniorů dojde k velké události. Nastoupí tam nový mladý lékař Petr Vodička, jehož hraje Cyril Dobrý. „Je to mladý a zpočátku trochu arogantní doktor, který začne pracovat v domově důchodců. Tam se seznámí s postavou Kláry,“ možnost, že půjde o zápornou postavu sympatický herec vyvrací: „Určitě je to klaďas. Myslím si, že je to hodný kluk.“ Přesto si s místními zdravotními sestřičkami v první chvíli vůbec nepadne do oka. Proč nastane zklamání na obou stranách barikády?

Ze všech nejpeprnější okamžiky zažije Bob (Pavel Zedníček), který se po příchodu z Osvěžovny doma nečekaně potká s Noričinými kamarádkami. A načasování je téměř perfektní. Po několika skleničkách totiž právě přichází na řadu téma sexu a zkušený Bob působí jako vhodný respondent na několik příliš osobních otázek. Ve svém věku má za sebou lecos, přesto ho dámy brzy uvedou do rozpaků. Na co bude muset odpovídat a jak se z celé situace nakonec dostane? V rolích zvídavých kamarádek se poprvé v seriálu Jedna rodina představí Malvína Pachlová, Kateřina Klausová a Monika Timková.

Zdroj: TV Nova

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama