Česko Slovensko má talent pokračuje v talentové smršti a poznáme prvního finalistu

Česko Slovensko má talent pokračuje svou talentovou jízdu s hvězdnou porotou ve složení Jakub Prachař, Marta Jandová, Diana Mórová a Jaro Slávik. Podruhé se moderování světové show ujali David Gránský a Jasmina Alagič Vrbovská. Za porotcovský stolek opět zasedne jako pátý Štěpán Kozub.

Nenechte si ujít světovou show Česko Slovensko má talent 10. září ve 20.15 na Primě

Co přinese druhý díl? Hned na začátku nás uhrane stand-upový kouzelník z Itálie, a nebude to zdaleka jediné vystoupení, které se nás tento večer pokusí rozesmát. Budeme samozřejmě hodně zpívat a tančit. Jaký tanec dostane Kozuba do kolen? Dostane vás ohnivá show. Dáme si trochu artistického umění z Mexika. Kdo jako první z poroty stiskne zlatý bzučák a koho pošle rovnou do finále?

V prvním dílu se Kazmovi povedl husarský kousek – dokázal do Talentu dostat svého kouzelníka, v jehož vystoupení skryl další nápovědu vedoucí k milionu dolarů, která navazuje na mega úspěšný film ONEMANSHOW: The Movie, který aktuálně bourá rekordy kin a stává se fascinující soutěžní hrou v realitě. Povedlo se mu proniknout s další nápovědou i do tohoto dílu? Aktuální informace na: Česko Slovensko má talent – Prima Ženy (iprima.cz)

Zdroj: TV Prima

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama