COMING SOON: Rihanna uvádí nové barevné varianty tenisek FENTY x PUMA Avanti

Globální ikona Rihanna a sportovní značka PUMA uvedou 2. listopadu na trh dvě nové barevné varianty úspěšného dropu tenisek FENTY x PUMA Avanti.

Model FENTY x PUMA Avanti je netradičním propojením dvou ikonických elementů značky PUMA. Silueta je totiž kombinací kvalitního koženého designu fotbalové boty King a podrážky běžecké boty Easy Rider. Druhý drop modelu Avanti přinášející estetiku fotbalového trendu je inspirován materiály a barvami vintage sportovních stylů. Obě barevné varianty tenisek mají kůži ošetřenou olejem, tónový kožený lem a logo FENTY s číslem 1, které je vyražené na jazyku. Boty budou k dispozici v barvách dark myrtle (tmavě zelená) a club navy (tmavě modrá) a to v pánské, dámské a dětské velikosti.

Druhý drop FENTY x PUMA Avanti bude dostupný od 2. listopadu 2023 ve Footshopu a na queens.cz a puma.com.

PUMA

PUMA je jednou z předních světových sportovních společností, která navrhuje, vyvíjí, prodává a propaguje obuv, oděvy a doplňky. Již více než 70 let PUMA neúnavně posouvá svět sportu a kultury vpřed vytvářením rychlých produktů pro ty nejrychlejší sportovce na planetě. PUMA nabízí lifestylové produkty inspirované sportem s důrazem na výkon v takových kategoriích, jako je fotbal, běh, fitness, basketball, golf a motosport. Díky řadě vzrušujících spoluprací s renomovanými návrhářskými značkami ovlivňuje a inspiruje nejen streetovou kulturu ale i celý módní svět. Skupina PUMA vlastní značky PUMA, Cobra Golf a stichd. Společnost PUMA dodává své výrobky do více než 120 států a zaměstnává celosvětově více než 16 000 lidí. Své ústředí má v německém Herzogenaurachu.

Zdroj: PUMA

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama