Dvakrát větší porce zábavy s Jednou rodinou už dnes večer!

Nové začátky a nové výzvy čekají na staré známé postavy. Ale také na několik postav nových. Dvojnásobné množství příběhů, emocí i humoru. Ještě větší rodina, ještě více lásky. Dvakrát větší porce seriálu Jedna rodina startuje už tento týden a diváci se na ni mohou těšit každé úterý a čtvrtek ve 20.20 na TV NovaA co na diváky čeká v dnešní premiérové epizodě Jedné rodiny?

Klára (Zuzana Vejvodová) nastupuje do nového zaměstnání na klinice umělého oplodnění, kde pracuje i její Petr (Cyril Dobrý). Kromě něj ale také spousta nových postav a mezi nimi i jedna staronová, která bude pro Kláru velmi nepříjemným překvapením. V novém zaměstnání bude hned od začátku docela živo. Na IVF kliniku totiž v přestrojení dorazí jeden velmi známý herec s peprným požadavkem. Co se stane, když se o jeho návštěvě dozví bulvár?

Vagy (Mirek Vladyka) sekl s výškovými pracemi, provozuje občerstvení u loděnice a i tady se objeví někdo nový, bývalý reprezentant ve veslování Vilém (Vašek Matějovský). Mikeš už docela vyrostl a Norika (Berenika Kohoutová) by ráda začala někde pracovat, ale bude se to líbit Filipovi (Filip Blažek)? A jak se bydlí v maringotce Martině (Denisa Biskupová), Dominikovi (Adam Mišík) a jejich malé Žofce?

Krajní situace vždy dobře prověří charaktery. Právě při jedené takové budou mít diváci možnost nové postavy v prvním dílu lépe poznat. Půjde o resuscitaci dítěte, ke které se vyjádřil i známý lékař urgentní medicíny Marek Dvořák. „Těší mě, že se v Jedné rodině zajímají o to, jak správě poskytnout první pomoc. Kdyby Páťa s Vaškem ve skutečnosti poskytli první pomoc tak dobře, jako to předvedli v seriálu, měl by dotyčný reálnou šanci na přežití,“ okomentoval scénu z Jedné rodiny známý lékař Marek Dvořák, který se k nepovedeným resuscitacím v televizních pořadech pravidelně vymezuje na svém Instagramu.Bonusovou reportáž ze setkání Marka s herci Jedné rodiny a také rychlokurz první pomoci bude ke shlédnutí na Nova.cz dnes před dílem.

Zdroj: TV Nova

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama