Jak moc zahýbe Sara Sandeva Jednou rodinou a kdo pohlídá Mikeše?

Sympatická herečka Sara Sandeva je novou hvězdnou tváří seriálu Jedna rodina. Bára je zdravotní sestřička zasnoubená s Petrem Vodičkou (Cyril Dobrý), mladým lékařem, který nově nastoupil do domova seniorů, jenže vztah na dálku jim začíná pořádně skřípat. Žádné nadějné vyhlídky je dost pravděpodobně nečekají a divák by tak mohl snadno usoudit, že se Sara nakonec v seriálu Jedna rodina jen mihne.

Sara Sandeva jako Bára v seriálu jedna rodina

Kreativní producent Lukáš Borovička ale potvrdil, že zdání může klamat: „Bára v podání Sary Sandevy je předzvěstí jarní sezóny, jejíž natáčení aktuálně probíhá. Zatím bych asi mohl říct jen to, že nových postav bude víc. Ještě není čas prozrazovat, co se bude na jaře dít, protože podzim je v plném proudu a diváky právě teď čekají jedny z nejzábavnějších dílů. Do teď se diváci u Jedné rodiny dobře bavili, ale nyní se budou u každého dílu popadat za břicho. Komediální charakter seriálu se podařilo vytěžit na maximum.“

A co dalšího se v nejnovějším díle Jedné rodiny stane? Světem hýbou elektroauta, elektrokola i elektrokolky. Není tedy možné, aby se vyhnuly střídavce. Jenže tentokrát s žádnou technologickou novinkou nepřijde žádné z dětí – ale Norika (Berenika Kohoutová). Dostane nabídku otestovat elektroauto při cestě Evropou, a přitom natáčet své stále populárnější instagramové příspěvky.  Filip (Filip Blažek) je sice v šoku, ale vzhledem k tomu, že docela nedávno sám odjel za prací do ciziny, nemůže příliš protestovat… Malého Mikeše ovšem s Norikou na cestu nepustí, takže vznikne problém „kam s ním“.  Zvládnou se o něj postarat Bob (Pavel Zedníček) s Filipem? Nebo se do péče o mimino překvapivě zapojí i některá z dalších postav Jedné rodiny?

Zdroj: TV Nova

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama