Pánskou jízdu s kapelami Highland a KluciZNDPánskou jízdu otevřou Ben & Mateo!

Tak to tu ještě nebylo! Kluci a chlapi, kteří ty kluky mají pořád v duši, se domluvili, že za svými fanoušky vyrazí společně. Na osmi zastávkách zahrají Ben & Mateo a kapely Highland a KluciZND.

Svitavy, Kopřivnice, Třebíč, Frýdek Místek, Havířov, Brno, Plzeň a Kutná Hora. Všude tam přijede pánská sestavička, která nabídne tři koncerty, zakončené DJ.

První koncert na turné bude patřit Benovi s Mateem, kteří se pochopitelně už nyní na fanoušky těší. A přivezou jim také jedno překvapení. „Na TOUR jsme zvědaví, bude to zase něco jiného, než když jsme jeli vlastní turné. Během koncertu zahrajeme i novou písničku, doufáme, že fanoušky potěšíme,“ říkají Ben a Mateo.

Po Benovi s Mateem se na pódiu představí perspektivní formace KluciZND z Nových Dvorů u Kutné Hory. A jako třetí zahraje kapela Highland, v níž s loni mimo jiných spojili raper a textař z kapely Poetika Eduard Rovenský se zpěvákem Jakubem Moulisem, který na sebe upozornil v soutěži The Voice Česko Slovensko, kde před čtyřmi roky skončil na stříbrném místě. Finále každé akce bude patřit DJ.

A také kapela Highland na akci naživo představí svůj čerstvý singl s názvem Jen tak pro radost.

Vstupenky jsou nyní v první vlně předprodeje, a to za 190 Kč. V druhé vlně budou stát 230 Kč, na místě 290 Kč. Zakoupit je lze na www.ticketlive.cz.

Zdroj: Highland, KluciZND a duo Ben & Mateo.

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama