Sabina Laurinová a Marek Němec opět spolu

Diváci si je zamilovali v seriálu Modrý kód – vysloužili si post nejoblíbenějšího seriálového páru. Sabina Laurinová a Marek Němec se opět po letech potkali před kamerou. V seriálu ZOO sice hrají oba, ale scenáristé je k sobě nepřivedli až teď. A velmi se na to těšili.

Ona je bohatá vdova, on rytíř, co chrání utlačované. Alice a Charlie se konečně potkali. To jejich představitelé Sabina Laurinová a Marek Němec se setkávali maximálně na chodbě a v maskérně. „Den před natáčením jsem si vzal do ruky scénář a učil se texty, až došlo na vtipné chvíle, kdy se Alice Charlieho ptá, zda je ten kardiochirurg, kterému sponzorovala výzkum kmenových buněk. Říkal jsem si, že to je skvěle napsané a hledal, kdo je Alice. Když jsem zjistil, že to je právě Sabina, tak jsem si řekl, že to nemůže být náhoda. Hned jsem jí psal, co s tím budeme dělat,“ vysvětluje Marek, který do té doby neměl se svou hereckou kolegyní v ZOO co dočinění. „Bylo to vtipné, protože jsme měli předstírat, že se neznáme, ale i tak jsme se tam snažili propašovat nějaké pohledy. Zůstali jsme profesionálové, určitě bychom si to užili víc, kdybychom to netočili v sedm ráno. Nakonec se nám to ale rozpadlo,“ směje se Marek. Tihle dva se před kamerou setkali po dvou a půl letech. „V sedm ráno nejste svěží, ale s Markem už na sebe slyšíme, takže to bylo moc fajn,“ přiznává Sabina, jejíž Alice byla na Charlieho trochu ostrá. „Charlie se k Alici přimotá a chce jí pomoci, jenže ona ho nezná, navíc je zamilovaná až po uši do jiného, a tak ho moc nevnímá,“ prozrazuje Laurinová, která na legendární dvojici – Mery a David, kterou v Modrém kódu hráli – vzpomíná v dobrém. „Všechno se tehdy potkalo přesně, jak mělo. My to asi hráli dobře, když si diváci ty dva oblíbili a mají je stále rádi. I dnes nám lidé Mery a Davida připomínají a vzpomínají na ně,“ prozrazuje Sabina a dodává, že si toho velmi váží. A jestli by si Sabina opět s Markem něco zahrála? „Ráda, třeba by to mohla být dvojice vtipných detektivů. Humor je jedna z věcí, která nás spojuje.“ Jako zamilovaná dvojice si tihle dva na chvíli rádi oddechnou. „Nemrzí mě, že spolu nebudeme hrát v ZOO zase zamilovanou dvojku. Nemůžeme hned skočit do další. V Modrém kódu jsme dosáhli takového vrcholu, byli jsme legendární pár. Už by to nebyl David a Mery. Oni nás měli rádi, protože jsme byli takové porouchané panenky. Takže ne, tady v ZOO mi to líto není. Viděl jsem teď nedávno několik dílů Modrého kódu a říkal jsem si, že to bylo vlastně moc dobrý, dávalo to smysl,“ vysvětluje Marek a věří, že v ZOO se budou potkávat před kamerou jen jako přátelé. „Jedině bych to posunul tak, že by se Charliemu o Alici mohlo zdát, že jsou třeba doktor a sestra, to by bylo jediné východisko,“ směje se Marek Němec tomu, jak by seriál ZOO ještě okořenil.

„V ZOO je to, jak to má být, to má Marek pravdu. A někdy v něčem dalším? To záleží na tvůrcích, co je napadne, ale my už to umíme,“ uzavírá Laurinová.

Zdroj: TV Prima

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama