Stanislav Majer a Linda Rybová pokračují ve strhující detektivní lovestory. Prima od soboty nasadí druhou řadu úspěšného seriálu Zákony vlka!

Televize Prima už tuto sobotu uvede druhou premiérovou řadu úspěšné detektivní lovestory Zákony vlka se Stanislavem Majerem a Lindou Rybovou v hlavních rolích. Hereckou posilou nové série je Martin Finger v roli doktora Váchy. Osm nových epizod autorů Roberta Geislera a Gabriely Erleové opět zrežíroval Marek Najbrt. Zákony vlka 2 nabídne Prima divákům už tuto sobotu 16. září ve 20.15. S týdenním předstihem mohou seriál sledovat i uživatelé prima+.

Detektivní seriál Zákony vlka, který televize Prima s úspěchem uvedla letos na jaře, má osmidílné pokračování. Nové díly, které na pozadí osmi kriminálních příběhů vypráví lovestory bývalého zloděje Roberta (Stanislav Majer) a jeho osudové lásky Sáry (Linda Rybová), na první sérii přímo navazují. „Propuštěný trestanec a nájemní zloděj Robert Černý, který se v první sérii vydával za policistu Šimona Wilka, musel díky vývoji událostí opustit Smrkovec a nějaký čas se skrývat. Nyní se vrací zpět v souvislosti s krádeží vzácných křesťanských relikvií, ze které je podezřelý, a také proto, aby uzavřel svoji temnou minulost, protože stále platí, že staré hříchy mají dlouhé prsty…,“ přibližuje příběh druhé řady seriálu jeho spoluautorka a producentka Gabriela Erleová.

Skupina Prima si od uvedení druhé série slibuje navázání na úspěch té první. „Rozhodli jsme se divákům na podzim nabídnout ještě více prémiového obsahu a na sobotní prime time nasazujeme druhou řadu oblíbeného seriálu Zákony vlka, který na jaře letošního roku sledoval v průměru milion diváků. Nové díly přinesou rozuzlení lovestory ústředních postav, ale i osm skvěle vystavěných kriminálních případů,“ říká generální ředitel skupiny Prima Marek Singer.

Zatímco první série se odehrávala v letních měsících, nové díly se natáčely v tuhé zimě a autoři opět využili zásadně reálných prostředí a divoké přírody. „Zimu zvládám dobře, koupil jsem si kvalitní termo prádlo. Ty největší mrazy jsme zažili na začátku natáčení. Pro mě je ale možná horší to horko, před ním neutečete, v zimě se dá zahřát,“ zavzpomínal na natáčení Stanislav Majer, který do druhé řady seriálu vstoupil bez váhání. „Ohlasy na první sérii byly dobré, čísla mluvila pozitivně a mojí mamince se to líbí, to považuji za bernou minci,“ říká s úsměvem Majer a poodhaluje příběh své postavy v nových dílech: „Robert se vrací do Smrkovce hlavně proto, že Sára a její rodina je v ohrožení a on má dojem, že jí má být nablízku a zachraňovat ji. Jejich vztah se prohlubuje. Hlavním motivem bude stejně jako v první sérii hledání brože. Kde nakonec skončí, to už se musí divák dozvědět z příběhu,“ dodává Majer.

Majerova seriálová partnerka Linda Rybová má na natáčení druhé série Zákonů vlka trošku jiné vzpomínky. „Byla strašná zima. Jsem hrozně zimomřivá. První dny byly šilené, točili jsme hodně v exteriérech, zima byla brutální, i když jsem na sobě měla pět termoprádel a tisíc svetrů,“ říká s trochou nadsázky Linda Rybová. Jako ostřejší hodnotí i děj druhé série. „V druhé sérii se přiostří. Staré zločiny se vracejí na plné čáře a pro moji postavu Sáry to budou komplikované chvíle. Manžela má ve vězení, Robert se vrací, chvíli spolu jsou, chvíli ne. Nebude to jednoduchá lovestory,“ naznačuje herečka.

V dalších rolích se opět objeví Jan Vondráček, Kristýna Frejová, Martin Donutil, Václav Marhold, Kryštof Rímský, Tomáš Jeřábek, Josef Polášek a nově i Martin Finger v roli doktora Váchy. V klíčových rolích místních policistů Bureše a Žáčkové pak Jan Novotný a Tereza Švejdová.

Skupina Prima nabídne Zákony vlka 2 také na své streamovací platformě prima+. V den televizního uvedení, 16. září, uživatelé budou moci zhlédnout první dva díly, po jednom pak další sobotu, čímž oproti televizním divákům dostanou týdenní náskok v příběhu. O romantický příběh Eliška a Damiána diváci nepřijdou, nově jej mohou na hlavní stanici Prima sledovat v pondělí večer.

Vyrobila produkční společnost 3GMEDIA

Producent: Gabriela Erleová

Autoři: Gabriela Erleová, Robert Geisler, Tomáš Hodan

Režie: Marek Najbrt

Hlavní kamera: Daniel Adam

Projektový manažer FTV Prima: David Cynk

Kreativní producent FTV Prima: Jana Skořepová

Šéfproducenti FTV Prima: Lenka Hornová, Lucia Kršáková

Zdroj: TV Prima

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama