Velké finále osmnácté sezony Ulice je tu! Co udělá se vztahem Karly a Máry svatba Dominiky a Tonyho?

Seriál Ulice, který běží na TV Nova, vstupuje do finále své osmnácté sezony. Tento týden vrcholí příběhy jednotlivých postav před prázdninovou pauzou ve vysílání Ulice. Tou největší událostí týdne i jara bude opět svatba, jak jsou diváci Ulice zvyklí. Tentokrát ale bude mnohem důležitější osud svědků zamilovaného páru, jenž stane před oltářem, než samotných nastávajících manželů. Proč? Těmi svědky jsou totiž Karla a Mára, jedna z dvojic, která k sobě prostě patří, přestože se právě rozvádí. Jak se na jejich vztahu podepíše právě svatba Dominiky a Tonyho?

Osmnáctá sezona seriálu Ulice dospěla do svého finále. Některé příběhy se uzavírají, jiné naopak otevírají, aby se diváci a fanoušci seriálu, který běží na TV Nova od roku 2005, měli nač těšit v době, kdy o své oblíbence na čas přijdou kvůli prázdninové pauze ve vysílání. O aktuální dění v Ulici ale ochuzeni nezůstanou. Spoustu informací i novinek budou po celé léto přinášet oficiální internetové stránky seriálu i jeho sociální sítě.

A co tedy diváky čeká tento týden? Bezesporu největší událostí bude svatba Dominiky (Barbora Vyskočilová) a Tonyho (Ondřej Volejník), jednoho z nejstabilnějších párů Ulice posledních let. Své štěstí si určitě zaslouží. Tonyho se po návratu z vězení vypracoval až na majitele úspěšného baru, na člověka, který udělal za svou temnou minulostí tlustou čáru a začal znovu, poctivě. Tehdy ho inspiroval Mára (Kryštof Rímský), parťák z dob, kdy se pohyboval na hraně a nezřídka i za hranou zákona. I Mára šel totiž do sebe a začal se živit poctivě, byť před pár lety znovu trochu sklouzl na šikmou plochu, aby Karle (Markéta Stehlíková) a svým blízkým dokázal, že v pohodě uživí svoji rozrůstající se rodinu. Pak to byl paradoxně Tony, kdo mu byl vekou oporou, když vše prasklo.

Vedle lásky a štěstí nastávajících manželů se odehrávají i velké emoce u Karly a Máry, kteří se momentálně rozvádějí, i když si jejich okolí myslí, že k sobě patří, že by spolu měli zůstat. Nic jiného si nepřeje ani Karla, která nyní nechápe, jak mohla ztratit hlavu kvůli Jakubovi (Jan Mansfeld) a ohrozit tak svoji rodinu. Právě nevěru a zradu jí Mára nedokáže odpustit. Vzájemná důvěra byla podkopána v samotném základu. Ale co když to chce opravdu jen čas, než to všechno přebolí, než si k sobě znovu najdou cestu? Může k tomu přispět právě svatba Márova nevlastního bráchy Tonyho a Karliny nejlepší kamarádky Dominiky? Karla a Mára totiž jejich veselku organizují. Teď spolu tráví spoustu času, je vidět, že jsou sehranou dvojkou, že jim to spolu klape. Navíc se vrátí do míst, v nichž si sami řekli své ano jen krátce před narozením mladšího syna Kustíka (Rafael a Samuel Martinicovi). A právě tyhle emoce je teď hodně zasáhnou. Co to s nimi udělá? Je ještě cesta zpět? A jak nakonec svatba Dominiky a Tonyho dopadne? To už prozradí samotné velké finále stávající sezony seriálu Ulice.

Zajímavostí pro diváky je, že konečně poznají Dominičiny rodiče, o nichž se v seriálu už spoustu let mluví, takže působí stejně tajuplně jako paní Colombová. Pomyslnou třešinkou na Věrčině (Milena Steinmasslová) svatebním dortu je obsazení těchto postav. Dominičiny rodiče si totiž zahráli hereččini skuteční rodiče.

Premiérové díly seriálu Ulice vysílá TV Nova od pondělí do pátku v podvečerním čase od 18:30 hod. S týdenním předstihem jsou divákům k dispozici na Voyo.

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama