Hřejivé chutě Vánoc a Vánoční kouzlo v každém šálku

Hřejivé chutě Vánoc

Vynikající čaj je nezbytným společníkem v tomto kouzelném, zimním období. Objevte hřejivý záblesk Vánoc s černými, kořeněnými čaji. Láká vás karamelizovaná hruška, jablko se skořicí nebo výjimečné spojení hřebíčku, skořice a pomerančové kůry? Vsaďte na originální dárkovou kazetu Pickwick Hřejivé chutě a udělejte radost sobě nebo svým blízkým.

Kazeta obsahuje 60 sáčků čajů Pickwick Caramelised Pear, Autumn Storm a Winter Glow, doplněné o designový hrneček. To vše za doporučenou maloobchodní cenu 229,90 Kč.

Vánoční kouzlo v každém šálku

O Vánocích se svět kolem nás mění v pohádkovou krajinu. Za okny si užíváme osvícené ulice zapadané popraškem sněhu a všichni se těšíme na společně strávené chvíle plné radosti a štěstí. A co by Vánoce byly bez teplých nápojů, které nám prohřejí tělo i duši? Kolekce vybraných čajů Pickwick Zimní edice ve stylové plechovce je připravena přinést vám tu správnou dávku pohody i vánočního kouzla. Ochutnejte sladkou jahodu, voňavé švestky s vanilkou a skořicí, šťavnatý pomeranč, citrusy s bezovým květem, karamelizovanou hrušku i mnoho dalších chutí. Dopřejte si chvíle klidu sami pro sebe nebo potěšte někoho ve svém okolí.

Dárkové balení Pickwick Zimní edice obsahuje 9 druhů čajů a celkem 45 sáčků plných jedinečných chutí. To vše za doporučenou maloobchodní cenu 199,90 Kč.

Zdroj: Pickwick

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama