Thermes Marins de Saint Malo: Podzimní tělová péče jako základ zdravé pokožky

Přicházejí chladnější měsíce a s nimi také v mnoha případech pocit, že o pokožku těla není třeba se starat, protože ve větších vrstvách oblečení zkrátka není vidět. Jenže to není pravda. Pokožka celého těla potřebuje výživu a péči celoročně. Proto je dobré zvolit přípravky, které ji hýčkají. Značka Thermes Marins de Saint Malo nabízí produkty, které hydratují, vyživují a hýčkají. I pod vrstvou pletenin.

S podzimními dny se lidé obecně přestávají starat o pokožku celého těla. Protože mají obecně pocit, že není vidět. Není to ale správný přístup, protože pokožka těla se třením s materiály, které má na sobě, tedy s vrstvami oblečení, rychle vysušuje, pne, svědí, a člověk, který se o ni dostatečně nestará, může nabýt pocitu, že je mu „malá“.

Aby tomu tak nebylo ve vašem případě, dopřávejte si pravidelný peeling ideálně s přírodními složkami, které jsou pro iritovanou pokožku vždy lépe snesitelné než jejich chemické varianty, dbejte na hydrataci svrchní vrstvy pokožky a na to, aby přípravky, které si vybíráte, neobsahovaly alkohol, protože ten pokožku vysušuje. Snažte se také volit oblečení z kvalitních materiálů a za žádných okolností nezapomínejte na partie krku, dekoltu a paží. Ostatní jsou pak samozřejmostí, ale právě dekolt a paže prozradí prakticky okamžitě, jak velkou pozornost věnujete partiím, které jsou výše zmíněny. Navíc šupinky, které používá pokožka jako ochranný mechanismus, na oblečení mnoho parády neudělají.

Thermes Marins de Saint Malo je značkou, jejíž mořské složky jsou pečlivě voleny a následně kombinovány s rostlinnými výtažky tak, aby účinnost všech produktů byla co nejvyšší. V žádném z přípravků nenaleznete kontroverzní složky, podezřelé ze škodlivého vlivu na lidské zdraví.

Rozmazlujte se ideálně kalibrovanou kosmetikou Thermes Marins de Saint Malo. Krása a zdraví už nemusí být nedostižným snem.

Vyzkoušejte:

Pudrový minerální peeling z lávového prachu, 1050 Kč

Tento tělový peeling se vstřebá do pokožky a zajistí exfoliaci díky přirozeným vlastnostem jeho přísad. Lávový prach, cukr a zrnka máku jemně odstraňují nečistoty nahromaděné na pokožce.

Sametový krém s himanthalií a chaluhami, 729Kč

Hydratační koncentrát dodává pokožce pružnost a komfort díky komplexu přírodních cukrů spojených s výtažky z řas a vyživujícími oleji a zaujme svou vůní „vanilky a medu“.

Zdroj: Thermes Marins de Saint Malo

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama